fbpx

IIFF 18

Meil on suur rõõm teatada, et meie uued kollektsioonid on nüüd saadaval! Esmaesitlus toimus jaanuaris 2018 Euroopa suuruselt teisel messil ja maailmas suuruselt kolmandal messil
 International Istanbul Furniture Fair, mis toimus Istanbulis. 6-päevasel messil oli külastajaid 104 erinevast riigist ja huvilisi kokku pea 190 000!  See on imeliselt hea tunne,
et
nüüd on võimalus meie uut kollektsiooni ka Euroopas osta. Kollektsioone on kokku 5 ja kõik on erineva iseloomuga. Vaata videot ja leia klikates kollektsioonile endale sobiv:

Kollektsioon Hürrem Kollektsioon Yildiz Kollektsioon Tuana Kollektsioon Inci Kollektsioon Saltanat
Video ThumbnailMeil on suur rõõm teatada, et meie uued kollektsioonid on nüüd saadaval! Esmaesitlus toimus jaanuaris 2018 Euroopa suuruselt teisel messil ja maailmas suuruselt kolmandal messil  International Istanbul Furniture Fair, mis toimus Istanbulis. 6-päevasel messil oli külastajaid 104 erinevast riigis

Uue kollektsiooni kohta informatsiooni saamiseks või tellimiseks palun võtke ühendust info@kral.ee või helistage +372 50 100 15. 

Kollektsioon INCI

Inci tähendab türgi keeles pärli. Tegu on tõeliselt luksusliku ja wow-efekti tekitava kollektsiooniga.Tõeline suplemine kuldsuses tekitab jumaliku tunde, mida saab endale nüüd igaüks koju tuua. 2018. aasta üheks kuumimaks sisustustrendiks on kunginglik samet, millega on kaetud ka meie Inci pehme mööbel.

Vaata tehtud tööd

Kollektsioon YILDIZ

Yildiz  tähendab türgi keeles tähte. Helensinise-kuldse kombinatsiooniga kollektsioon harmoniseerub kokku suurepäraselt ja toob silmapilkselt särtsu elamisse. Selle aasta sisekujundustrendid (taas)avastavad sameti võlud ja selleks on ka põhjust - salapärane ja kõnetav luksus.

Vaata tehtud tööd

Kollektsioon HÜRREM

Hürrem Sultaana oli sultan Suleiman I abikaasa, kes oli oma elueal (16.sajandil) väga populaarne. Isegi öeldakse, et üks võimsamaid ja mõjukamaid naisi Osmanite ajaloos. Saavutades võimu, mõjutas ta oma abikaasa kaudu Osmanite riigi poliitikat ja mängis aktiivset rolli impeeriumi riigiasjades. Hürremi kollektsiooni märksõnadeks on jõulisus, sügavus ja vallutamine. Vallutamist mõista kui ruumi enda alla hõivamist oma jõulise värvi ja kujuga.  Üheks 2018. aasta trendiks on sügavad värvid ja Hürremi sügavsinine värv kuldse mustriga tekitab rammuse ning rikkaliku atmosfääri.

Vaata tehtud tööd

Kollektsioon TUANA

Tuana tähendab esimest veepiiska taevast (first raindrop from Heaven) Araabia keeles. Tegu on klassikalise kollektsiooniga, millele annab rohkesti nüansse tema kangas. Kohati tekib kameeleoni-efekt ehk erinevate nurkade ja valguse all kõnetab Tuana riidest mööbel rikkalikult erinevalt.

Vaata tehtud tööd

Kollektsioon SALTANAT

Saltanat tähendab türgi keeles valitsusaega. Tegu on meie 2018.aasta kollektsioonidest kõige massiivsema ja raskemaga. Tummine lilla-pruun ja dekoorirohkus vajab ruumi, et õitseda. Selle kollektsiooni mõistmiseks on vaja aega, et näha.

Vaata tehtud tööd