fbpx

Transport

Laos olevad tooted tarnime TASUTA Teie maja ukseni 2-3 päeva jooksul Eesti Vabariigi piires.

Tellimisel olevad tooted jõuavad meie lattu 5-7 nädala jooksul. Tarne tellitud kaubale Teie maja ukseni sõlmitakse erikokkuleppe alusel ja kohaletoimetamine on TASUTA.

Kui olete otsustanud kaubale ise järele tulla või saadate oma tellitud transpordi, rakendame klauslit FCA (Incoterms tingimused). Kauba väljastus toimub eelnevalt kokkulepitud kuupäeval ja kellaajal meie laos Sõpruse pst 2, Tartu. Laost laadime kauba Teie transpordivahendile.

Üks päev enne kauba kohaletoimetamist võtab Kral OÜ logistik Teiega eelnevalt ühendust, et täpsustada kaupade kohaletoomise täpset aega ja kohta. Nädalavahetusel esitatud tellimused käsitletakse uuel nädalal esimesel tööpäeval. Kui tellite meilt transpordi, rakendame klauslit DAP (teie tarneaadress, Incoterms tingimused). Kaup tarnitakse hoone välisukseni, soovi korral paigaldatakse ja viiakse ära ka pakend.

Erikokkueppel on Kliendil võimalik kauba kohaletoimetamise aega muuta. Võimaldame hoiustada ostetud mööblit Kral OÜ laos vastavalt kokkuleppele.

Palun võtta ühendust lisainformatsiooni saamisel ja kokkulepete sõlmimisel – Kral OÜ:  www.kral.ee, telefon (+372) 50 100 15,  e-post info@kral.ee.